Royal Vet

Kim jesteśmy?

Zespół Royal Vet to pełni zaangażowania i pasji lekarze oraz technicy weterynarii.

Zespół weterynarzy Royal Vet Zamość Kim jesteśmy? - Royal Vet - weterynarz Zamość

Przychodnia weterynaryjna Royal Vet

Przychodnia Weterynaryjna Royal Vet została otwarta 2 stycznia 2012 roku. Na początku był to mały gabinet z podstawowym wyposażeniem, jednak potrzeby naszych pacjentów zmobilizowały nas do szybkiego rozwoju.

W 2014 roku przenieśliśmy siedzibę z małego lokalu do znacznie większego na ulicy Św. Piątka, a gabinet przekształciliśmy w Przychodnię Weterynaryjną.

Dzięki Funduszom Unijnym doposażyliśmy Przychodnię w nowoczesny sprzęt. Otworzyliśmy oddział szpitalny – dzięki czemu mamy możliwość stacjonarnego leczenia kilkunastu zwierząt jednocześnie.

Uważamy, że lekarz uczy się przez całe życie – dlatego cały zespół Royal Vet nieustannie się rozwija. Swoje umiejętności doskonalimy na studiach specjalizacyjnych, warsztatach i konferencjach. Wierzymy iż nieustanny rozwój jest w naszej pracy konieczny, to dzięki niemu możemy zapewnić naszym pacjentom najnowsze standardy leczenia.

Nasz zespół ciągle się powiększa, co niezmiernie nas cieszy, w najbliższym czasie planujemy również kolejne zakupy sprzętowe.

Kontakt z nami

Prosimy o telefoniczne umawianie terminu wizyty. Poza godzinami pracy przyjmujemy jedynie nagłe wypadki, po wcześniejszym umówieniu.