Royal Vet - Przychodnia Weterynaryjna Zamość - weterynarz zamośćRoyal Vet - weterynarz zamość - dyżur całodobowy

Leczenie internistyczne, choroby wewnętrzne zwierząt

Leczenie internistyczne / choroby wewnętrzne zwierząt – są problemem wielu pacjentów, którzy trafiają do lekarzy weterynarii. Wiedza na temat chorób układowych jest konieczna do postawienia prawidłowej diagnozy. Aby umożliwić ich dokładną i szybką diagnozę w Przychodni Weterynaryjnej Royal Vet posiadamy bardzo szerokie zaplecze diagnostyczne. Dzięki czemu możemy zaoferować profesjonalne leczenie chorób ostrych oraz przewlekłych.
Do dyspozycji naszych pacjentów są aparaty do morfologii oraz biochemii, USG, EKG a także analizator moczu.

Zakres usług:

  • diagnostyka i leczenie chorób układowych
  • opieka nad zwierzętami przewlekle chorymi
  • intensywna opieka medyczna – tlenoterapia, leczenie szpitalne, monitoring funkcji życiowych

opieka nad zwierzętami przewlekle chorymi

W ramach szpitala jaki stworzyliśmy dla naszych pacjentów, w Przychodni Weterynaryjnej Royal Vet mamy możliwość leczenia stacjonarnego do 12 pacjentów. Do dyspozycji w najcięższych przypadkach jest podgrzewana klatka tlenowa. Każdy pacjent w ciężkim stanie zostaje pod kontrolą lekarza przez całą dobę.  W przypadku zwierząt nie wymagających stałej kontroli medycznej, leczenie ustalane jest indywidualnie i prowadzone z wykorzystaniem najbardziej odpowiednich leków i preparatów pod kontrolą właściciela.

intensywna opieka medyczna – tlenoterapia, leczenie szpitalne, monitoring funkcji życiowych

Część pacjentów trafia do nas w stanie bardzo ciężkim, bądź ich stan uniemożliwia leczenie w warunkach domowych. Aby zapewnić im jak najszybszy powrót do zdrowia stworzyliśmy  specjalnie dla nich w pełni wyposażony szpital. Pacjenci tacy, potrzebują stałego kontrolowania parametrów życiowych, dostarczania tlenu, czy też kilkakrotnego podawania leków w ciągu dnia. Są też zwierzęta po ciężkich zabiegach, których stan zdrowia nie pozwala na szybką rekonwalescenję. W Przychodni Weterynaryjnej Royal Vet nad ich stanem zdrowia cały czas czuwają lekarze, zapewniając przy tym najwyższy komfort oraz przyjazną atmosferę, podczas trudnego okresu rozłąki z właścicielem.