Royal Vet - Przychodnia Weterynaryjna Zamość - weterynarz zamośćRoyal Vet - weterynarz zamość - dyżur całodobowy

Centrum Zdrowia Gołębi

Centrum Zdrowia Gołębi jest prężnie rozwijającą się firmą handlową działającą w branży zootechniczno – weterynaryjnej. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości naturalnych produktów dla gołębi pocztowych oraz ozdobnych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rosnącego grona naszych klientów już wkrótce wprowadzimy na polski rynek także naturalne preparaty dla innych grup zwierząt.

Jako generalny dystrybutor uznanych wśród hodowców, w pełni naturalnych, ziołowych preparatów dla gołębi firmy FARMWET, a także wyłączny dystrybutorem na Polskę wybranych produktów ze specjalistycznej, holenderskiej linii preparatów dla gołębi marki GIANTEL BV oferujemy najwyższą jakość usług: szybkie dostawy, dogodne warunki płatności, stabilne ceny oraz spotkania informacyjne i szkolenia zarówno dla naszych klientów handlowych jak i dla hodowców. Naszymi klientami są: hurtownie weterynaryjne oraz zootechniczne, gabinety weterynaryjne, sklepy z artykułami zootechnicznymi oraz klienci indywidualni.

Jako właściciel marki Centrum Zdrowia Gołębi, w ramach której funkcjonuje sieć gabinetów weterynaryjnych, specjalizujących się w leczeniu chorób oraz profilaktyce gołębi, ściśle współpracujemy ze specjalistami lekarzami weterynarii. Jesteśmy dumni, że dzięki naszym działaniom promujemy wśród hodowców programy profilaktyczne odchodzące od antybiotyków i preparatów chemicznych na rzecz bezpiecznych i naturalnych produktów, które powstały na bazie skoncentrowanych ekstraktów z ziół.

„Spoglądając w przyszłość z optymizmem planujemy dalszą rozbudowę firmy oraz stałe poszerzanie oferty handlowej … bo nie ma dla nas rzeczy niemożliwych… jest pasja”.

Zespół VET-ANIMAL